ثبت نام

اتحادی برای خود تشکیل دهیاتحادی برای خود تشکیل دهید، به مبارزه با دیگران بپردازید و تجارت کنید. جنگ سرنوشت یک بازی آنلاین تحت مرورگر است که از سال 2008 بازیکنان را به چالش با یکدیگر کشیده است. این بازی دوبار نامزد برترین بازی گروهی سال شده است. پایگاه خود را گسترش دهید و با تعلیم سربازان خود به جنگ دشمنان بروید. در پایان هر سرور به بازیکنان برتر سرور جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

X

سیاست های حفظ حریم شخصی

از اطلاعات شخصی شما به درستی محافظت کرده و به اصول حفاظت اطلاعات پایبند می باشیم. اطلاعات شخصی فقط برای اهداف فنی مورد نیاز می باشند. اطلاعات هیچ کدام از اکانت ها در دسترس دیگران قرار نخواهد گرفت. .
توضیحات زیر اطلاعاتی در مورد سیستم محافت اطلاعات و موارد استفاده آن ها را در اختیار شما قرار می دهد.

اطلاعات شخصی

از اطلاعات شخصی شما برای برقراری رابطه و گسترش ارتباطات و همچنین انجام پرداخت ها استفاده می کنیم. اطلاعات شخصی شامل نام، آدرس، آدرس پستی و شماره تماس می باشد این اطلاعات شامل اطلاعاتی که مستقیما به هویت شما مربوط نمی شوند، مانند لینک ها و آمار نمی باشند..
در اصل برای انجام بازی نیاز به افشا اطلاعات شخصی خود ندارید. اگر تمایل به استفاده از سرویس های شخصی ، ثبت نام و سفارش یکی از محصولات ما را دارید باید نام و اطلاعات شخصی دیگر خود را وارد نمایید .
اطلاعات شما بر روی سروری در آلمان ذخیره خواهد شد. مدیریت این سرورها توسط گروهی شامل مسئولین فنی، تبلیغات و ویرایشگران انجام می شود. .
برخی از اطلاعات شما برای اهداف امنیتی و شناسایی (مانند IP، تاریخ، زمان و بازدید های صفحهات) ذخیره می شوند. تجزیه و تحلیل آماری داده های ناشناس محفوظ می باشد.
IP ها برای یک دوره 28 روزه ذخیره می شوند. این عمل برای امنیت و اطمینان از ثبات سیستم انجام می گیرد.
افراد مهمان در انجمن به اطلاعات کاربران دسترسی نخواهند داشت.

افشا اطلاعات شخصی به اشخاص ثالث

در زمان سفارش به شرکت های وابسته از اطلاعات شخصی شما استفاده خواهیم کرد. بدون اجازه شما به اطلاعاتتان مراجعه نخواهیم کرد. برای انجام پردازش داده اطلاعات در اختیار ارائه دهندگان سرویس قرار می گیرد .
پست ها و نظرات داخل انجمن در دسترس عموم قرار دارند. پیش از ارسال پست های خود آن ها را با دقت مطالعه کنید تا اطلاعات نادرستی در آن ها نباشد. ممکن است پست های شما در موتورهای جستجو مورد جستجو قرار کیرد و بدون اجازه از شما در دسترس عموم قرار گیرد.

کوکی ها

صفحات اینترنتی در قسمت های مختلفی برای دوستانه تر کردن و امنیت بیشتر خدمات ما از کوکی استفاده می کنند. کوکی ها فایل های کوچکی هستند که در کامپیوتر شما قرار گرفته و توسط مرورگرتان ذخیره می شوند.

پیام های خبری

برای کاربران پیام های خبری نیاز به یک پست الکترونیکی معتبر داردیم. شما قادر به لغو اجازه ذخیره سازی داده ها، پست الکترونیک و استفاده از پیام های خبری را در هر زمان دارند.

سن قانونی

افراد زیر 18 سال نباید بدون رضایت اولیا خود اطلاعاتی را در سایت قرار دهند.

حق دسترسی

شما حق به دست آوردن اطلاعات در مورد اطلاعات شخصی خود مانند مبدا، مقصد و محل ذخیره آن را دارید. .

اطلاعات بیشتر

اطمینان شما برای ما بسیار مهم است. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد سیاست های بازی دارید، لطفا با تیم پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید. .