ثبت نام

اتحادی برای خود تشکیل دهیاتحادی برای خود تشکیل دهید، به مبارزه با دیگران بپردازید و تجارت کنید. جنگ سرنوشت یک بازی آنلاین تحت مرورگر است که از سال 2008 بازیکنان را به چالش با یکدیگر کشیده است. این بازی دوبار نامزد برترین بازی گروهی سال شده است. پایگاه خود را گسترش دهید و با تعلیم سربازان خود به جنگ دشمنان بروید. در پایان هر سرور به بازیکنان برتر سرور جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

X

حریم خصوصی

1. تا اطلاع ثانوی عضویت به صورت رایگان می باشد..

2. انتشارات پارسان لین حق لغو سرویس های رایگان خود را در هر زمانی دارد.

3. همچنین کاربر حق انتشار مطالب مختلف را در بخش های مختلف ( مثلا انجمن ) ندارد. توجه داشته باشید، اطلاعات شخصی هر عضو در هنگام ثبت نام ذخیره می شود.

4. تمامی افراد تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری می باشند. شرکت پارسان لین حق حذف دومین حساب کاربری یک شخص را دارد. اگر شخصی مرتکب خطا شود، شرکت حق مسدود کردن کاربر را دارد.

5. شرکت پارسان لین حق مسدود کردن اکانت های با نام نامناسب را دارد. اکانت هایی که به ویژه کلمات نامناسب، خشونت آمیز، مستهجن، سیاسی و نژادپرستانه در آنها به کار رفته قابل قبول نمی باشند.

6. لغو عضویت برای کسانی که اکانت دیگری ندارند درهر زمان امکان پذیر می باشد.

7. بازیکنان باید از تمامی قوانین در پارسان لین پیروی کنند.

8. کاربر باید از صحت اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت نام اطمینان حاصل نماید.

9. کاربر می تواند اطلاعات حساب خود را وارد نکند. اما برای استفاده از خدمات پرداختی، باتوجه به شیوه پرداخت نیاز به وارد کردن اطلاعات لازم دارد.

10. در هنگام عضویت، اطلاعاتی در مورد انجمن و شرکای تبلیغاتی وابسته به آن در اختیار کاربر قرار می گیرد.

11. انتشارات پارسان لین مسئول اطلاعات وارد شده در شبکه نمی باشد..

12. انتشارات شرکت پارسان لین در هر زمانی می تواند تغییر پیدا کند. برای حذف اکانت کاربر به دلیل عدم پذیرش، باید کاربر را مطلع ساخت.

13. هزینه پرداخت شده برای محصولات فقط در صورتی که محصول به دست کاربر نرسیده باشد تا 72 ساعت توسط بانک قابل ارجاع می باشد. در غیر این صورت هیچ هزینه ای به کاربر بازگردانده نخواهد شد

14. در صورت بروز تخلف، شرکت پارسان لین می تواند بدون اطلاع قبلی حساب کاربر راغیر فعال کند.